dressup games fight games battle games
Nedjelja 16. listopada - ZAHVALNICA i ŽUPSKO KLANJANJE PDF Ispis E-mail
Autor Stanko Leko   
Nedjelja, 16 Listopad 2016 21:58

z16

 

Zahvalili smo danas pjesmom, nošnjom, prinosom darova i molitvom Gospodinu na svim darovima kojima nas je obasuo u vremenu iza nas. Radili su to i naraštaji prije nas od kojih smo i naslijedili taj lijepi običaj - reći HVALA dragom Bogu koji nas, na ovom komadiću plodne hrvatske grude čuva od svakog zla i daruje plodovima naših njiva.

Nakon mise smo se još svatko na svoj način, zahvalili pred Presvetim izloženim na oltaru naše crkve u obredu župskog klanjanja.

Hvala Ti Gospodine što si s nama i uz nas, hvala Ti na svemu što nam daješ, lijepo nam je s Tobom - ostani s nama i nadalje.

 

1

Ažurirano Nedjelja, 16 Listopad 2016 22:19