dressup games fight games battle games
UZAŠAŠĆE GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA PDF Ispis E-mail
Autor Tihonija   
Ponedjeljak, 26 Svibanj 2014 21:30

uzasasceJa sam s vama u sve dane… ( Mt 28, 16-20)

Misija je završena. Isus se vraća svome Ocu. Uzlazi na nebo. To molimo svaki put u Vjerovanju. Ovo je zadnji Isusov suret s učeniima. Sve je započelo u Galileji i u njoj ima svoj završetak. Isus govori o svojem odlasku, ali jo više o svojoj prisutnosti, svagdanje i trajno, tijekom svih vremena.

Tu su jedanaestorica. Tako mali broj za tako veličanstvenu misiju, za cijeli svijet. Tu su na gori, na uzvišenu mjestu zajedno s Isusom. Isus im obećaje da ostaje s njima sve do konca svijeta.

Hvala Ti na Tvome obećanju. Vjerujemo Isuse da si s nama, da nas pratiš i da možemo računati na Tvoju pomoć u svakom trenutku naših dana. Svaki naš čas i svaki naš dan osvijeti svojom prisutnošću. Vjerujemo da živiš s Ocem i Duhom Svetim i da živiš s nama. Vjerujemo da nas vodiš prema svojem i našem Ocu!

Ažurirano Ponedjeljak, 26 Svibanj 2014 21:33