068

Majčin dan i Prva pričest u Marincima

068

Na Majčin dan, u nedjelju 14.05.2017. bilo je posebno svečano u crkvi Rođenja BDM u Marincima. Po prvi puta 10 prvopričesnika primilo je prvu svetu pričest. Ovogodišnji prvopričesnici su: Leon Andričević, Ema Farkaš, Marijana Jelenić, Josip Kapoši, Natalija Marušinac, Antonio Nović, Karmen Petrić, Gašpar Sebić, Mihael Sebić i Marko Toth. Euharistijsko slavlje je predvodio župnik Slavko Vranjković. Slavlje svete mise je uveličao zbor mladih svojim pjevanjem. Naši prvopričesnci su na misi sudjelovali recitacijama koje su marljivo uvježbavali za ovaj dan. Na kraju svete mise majkam su čestitali Majčin dan poklonivši im cvijeće od papira koje su sami s ljubavlju izradili. Ovaj radosni dan naši su prvopričesnici zaključili riječima : Premili Isuse hvala!

 

Foto by Mojsije & Špoljarić

 

 

 

 

ppm1ppm2

 

ppm3