Nedjelja zahvalnica ’22.

Proslavili smo nedjelju zahvalnicu. Prinijeli smo darove svog truda i rada, svjesni da s Tobom imamo sve, a bez Tebe ništa. Ponosni stojimo svoji na svome, jer bio si uz nas i kad smo prolijevali svoju krv kako bismo obranili ovu svoju svetu grudu hrvatske zemlje koju si nam dao. Ta gruda natopljena krvlju i znojem nas, ali i naših pradjedova nas hrani, jer Ti nam daješ svoj blagoslov,  kišu i sunce kad nam treba. Stoga ti kličemo danas HVALA!

Zahvalni  smo Tebi, o Bože, koji nas braniš i štitiš od svih prirodnih i drugih nepogoda, koji nas vodiš i čuvaš na našim životnim stazama. Zahvalni smo ti i na svojim obiteljima koje smo uz tvoj blagoslov stekli. Zahvalni smo ti na svemu. Ostani uz nas u sve dane!

Zahvalni na svemu što si nam dao i što nam daješ! Tvoji vjerni Nuštarci.

 

 

1_zah22_1

Image 1 of 46