pp ceric 23

Proslavljena Prva sveta pričest u Ceriću

Na drugu vazmenu nedjelju, 16. travnja 2023. po prvi puta 12 prvopričesnika pristupilo je oltaru u svečanom euharistijskom slavlju kojega je u crvki sv. Katarine u Ceriću predslavio župnik Krešimir Jukić.

Uz prigodne recitacije, molitve i pjesme zajedno s vjeroučiteljicom Tihonijom Zovko, učiteljicom Evom Dakić te gospođom Jasminom Puharić prvopričesnici Marija Kljunić, Teo Marjanović, David Markasović, Mia Maršić, Anja Primorac, Šimun Rašić, Petra Salak, Vanessa Sladeček, Renea Štivić, Ivan Dino Tomić, Valerija Vrselja i Luka Žagar posvjedočili su s kolikom su radošću iščekivali svoj veliki dan, dan Prve svete pričesti.

pp ceric 23 2

Svojom molitvom i pjesmom pratili su ih njihovi roditelji, bake i djedovi, krsni kumovi i okupljena zajednica vjernika.