Ivan Zirdum u gostima

Velečasni Ivan Zirdum, umirovljeni profesor i svećenik Đakovačke nadbiskupije, autor brojnih knjiga i osnivač knjižnice “U pravi trenutak” u kojoj je objavljeno 650 različitih knjiga, predslavio je danas, na 6. vazmenu nedjelju, jutarnju sv. misu u našoj župnoj crkvi. 

x20230514 080257 2

Velečasni Ivan Zirdum

Pamtim kako je u više navrata dolazio u našu župu i uvijek oduševljavao svojim, Duhom Svetim, nadahnutim propovijedima.

Danas, iako ne vitalan kao ranije, nije se predao. Teret godina nije umanjio njegovu  duhovnu energiju i snagu poruke. U svojoj propovijedi, naglasio je snagu zajedništva u Duhu Svetom te istakao posebnu važnost obiteljske molitve kao bedema od svakog zla koje nas okružuje. Pri svojim pohodima župama uvijek sa sobom ponese i knjige, plodove njegovog svećeničkog života i rada. Tako je bilo i ovaj put… Bogu na slavu, ljudima na korist…

Hvala mu na svemu što je u svom životu činio i čini.  Neka ga dragi Bog poživi i poda mu zdravlja, na korist svih nas.